MENU

Agroturystyka Moniuszko

Atrakcje

Noclegi nad Biebrzą

Biebrzański Park Narodowy ma do zaoferowania ponad 600 km szlaków turystycznych – pieszych, rowerowych i kajakowych.

Twierdza Osowiec z końca XIX w. Zlokalizowana jest w pobliżu siedziby dyrekcji parku. Do zwiedzania udostępniony jest Fort i Muzeum Twierdzy Osowiec. Minimalny czas zwiedzania z przewodnikiem Osowieckiego Towarzystwa Fortyfikacyjnego wynosi dwie godziny.

Rezerwat przyrody „Czerwone Bagno” wchodzi w skład Biebrzańskiego Parku Narodowego, który jest jednym z najmłodszych parków w Polsce. Przez rezerwat ciągnie się 5 znakowanych szlaków turystycznych oraz 700-metrowa ścieżka dydaktyczna kończąca się platformą widokową, z której podziwiać możemy panoramę „Czerwonego Bagna”. Dwa spośród szlaków są oznaczane jako trudne. Jednak trud przebycia ich jest w stanie zaowocować niezwykłymi przeżyciami, np. spotkaniem łosia. Każdy z traktów w rezerwacie zaczyna się od leśniczówki Grzędy w pobliżu Woźnejwsi.

Oferujeny tanie pokoje i noclegi nad Biebrzą, przy Podlaskim Szlaku Bocianim. To wspaniałe miejsce wypadowe na wycieczki po Biebrzańskim Parkui Narodowym i innych miejscach Podlasia. Znajdziesz tu przytulne pokoje, miłą atmosferę i niezapopmniane chwile. Spełniamy potrzeby każdego odwiedzającego nas Gościa!